🛡️Pokazywanie EQ

Wpisanie "[eq]" na czacie pozwala pokazywać jedną z wielu kategorii na czacie. Po wpisaniu [eq], na ekranie wyświetli się menu z 7-oma kategoriami. Komenda [eq] ma 10-sekundowy cooldown.

Po wybraniu "Przedmiot z ręki" (Diamentowy Miecz), na czacie wyświetli się przedmiot aktualnie trzymany w ręce. Po wybraniu "Ekwipunek" (Diamentowy Napierśnik), na czacie wyświetli się cały set który aktualnie noszony jest przez gracza. Po wybraniu "Dodatkowe Bonusy" (Stół do Enchantowania), na czacie wyświetlają się bonusy, które można uzyskać za pomocą Księgi Wzmocnienia (lub ewentualnie Księgi Wzmocnienia Bonusu) na /warp bonusy. Po wybraniu "Monety Czasu" (Kryształy Pryzmarynu), na czacie wyświetla się ilość Monet Czasu (/monety), które posiada gracz. Używa się ich w /sklepczasu. Po wybraniu "Klasa" (Łuk), na czacie wyświetla się Klasa i jej Poziom, którą posiada gracz. (/klasa) Po wybraniu "Twoje Statystyki" (Głowa Gracza), na czacie wyświetlają się statystyki gracza. W statystyki wliczaja się: Otworzone Skrzynie, Zabite Potwory, Zabite Bossy, Zabójstwa, Śmierci, Największy wykonany DMG, Ilość wykopanego kamienia, Czas spędzony na serwerze, Zabójstwa na /arena, Śmierci na /arena, Przedmioty podniesione z /warp minestop, Przedmioty podniesione z /warp minestop2. Po wybraniu "EnderChest" (Ender Chest), na czacie wyświetla się zawartość Ender Chesta gracza.

Warto zauważyć, że zapis "[eq]testowy tekst", wypisze "testowy tekst" zaraz po wyświetleniu jednej z siedmiu opcji. Na przykład, zapisz "[eq]patrzcie na to" i wybranie opcji "Przedmiot z ręki"

Na czacie zostanie wyświetlony item, i tekst "patrzcie na to":

Last updated