👥Wspólny Set

Wspólny Set to zabezpieczenie przed oszustami, który umożliwia graczom granie we wspólnej grupie ograniczonej do trzech osób. Komenda /wspolnyset wyświetla dostępne komendy dla wspólnego seta.

/wspolnyset zaloz <tag> <nazwa> - zakłada seta o podanym tagu oraz nazwie /wspolnyset dolacz - dołącza do seta /wspolnyset zapros <gracz> - zaprasza gracza do seta /wspolnyset wyrzuc <gracz> - wyrzuca gracza z seta /wspolnyset zarzadzaj - wyświetla menu z permisjami chodzenia na arenę przez członków seta /wspolnyset info - wyświetla informacje o twoim secie /wspolnyset usun - usuwa twojego seta

Regulamin, który obowiązuje graczy w wspólnym secie:

  1. Administracja odpowiada za wspólny set tylko wtedy, gdy jest w nim maksymalnie 3 osoby.

  2. Zakładając wspólny set liczysz się z tym, że w przypadku odejścia zostaniesz z niczym.

  3. W przypadku, gdy osoby z seta mają uzasadniony powód, aby wyrzucić osobę z seta, mogą to zrobić, lecz najpierw powinno być to zgłoszone Właścicielowi.

  4. W przypadku oszustwa przez jednego z członków wspólnych przedmiotów, zostaje on zbanowany, a wspólne przedmioty zostaną oddane pozostałym osobom.

  5. Jest możliwość rozwiązania seta, za porozumieniem wszystkich jego członków (podzielenie się przedmiotami) przy Właścicielu.

  6. Administrator w niektórych sytuacjach ma prawo zmienić decyzję nie zważając na regulamin.

Last updated